עברית
אנגלית
  • מעטפות
JQ באנר מעטפות

מעטפות משרדיות

 
מעטפות משרדיות הינן מעטפות אשר הפתח לסגירתן ממוקם בדופן הארוכה יותר. מעטפות אלה משמשות למשלוח דואר ביתי, משרדי ולדיוור ישיר.
 
ניתן להשיג את המעטפות המשרדיות במגוון סוגי נייר: נטול עץ, נייר מהודר, נייר ממוחזר ונייר מוטבע. כמו כן המעטפות המשרדיות מוצעות עם 3 טכניקות סגירה: דביקל / לטקס, סיליקון ודקסטרין (דבק להרטבה המיועד בעיקר למיכון).
 
מעטפות משרדיות לבנות חלקות מסופקות באריזות BULK לבתי דפוס וחברות או במארזי צלופן / שרינק בכמויות קטנות לשוק הציוד המשרדי הפונה למגזר הביתי.
 
חלונות – ניתן להזמין את המעטפות המשרדיות עם חלונות המיקומים ומידות שונים. כמו כן, ניתן לבצע בהזמנה מיוחדת יותר מחלון אחד במעטפה: בחזית, בגב או בשני צידי המעטפה.
 
דפוס -  אמקה מציעה דפוס למעטפות במגוון טכניקות – הדפסות איכות אופסט לפני ייצור המעטפה או לחילופין הדפסות אופסט איכותיות על גבי מעטפות לבנות מוכנות מהמלאי בפרוצס מלא כולל ייבוש UV למעטפות כרומו. לחילופין ניתן לבצע הדפסת פלקסו מהירות וזולות תוך כדי תהליך הייצור במערכת משוכללת של "דר' בלייד" אשר מאפשרת הדפסה באיכות גבוהה יחסית כולל צביעת שטח המעטפה. כמו כן ישנה אפשרות לשילוב אלמנטים ביטחוניים כגון מגוון טכניקות לזיהוי פתיחה מוקדמת של המעטפה, צבעי דפוס ביטחוניים ועוד...
 
רקע פנים -  משמש לרוב לאיטום ומניעת שקיפות על הנייר הלבן ממנו עשויה המעטפה על מנת למנוע אפשרות של קריאת תוכן המכתב. כמוצר מדף, ניתן למצוא רקע חלק כחול, אפור ואפור מפוספס. לרוב יופיע שם היצרן ברקע הפנימי בסמוך ללשונית אולם בהזמנות של כמויות מסחריות ניתן להדפיס גם כל גלופה אחרת שיבחר הלקוח (לדוגמא: שם הלקוח \המפיץ \ בית הדפוס). ניתן להדפיס מסרים שיווקיים ברקע הפנימי של המעטפה אשר ישתקפו מחלון המעטפה מייד עם הוצאת המכתב, כגון: חג שמח, שנה טובה וכיוב'.
כמו כן ניתן לבצע הדפסות בפרוצס מלא כרקע פנימי למעטפה ונצל אותה כמדיום פרסומי.

לחץ כאן לצפיה במידות המעטפות המוצעות על ידנו

 

הדפסשלח לחבר
מוצרים נוספים
מעטפות מיוחדות
מעטפות כיס