עברית
אנגלית
  • קארד
JQ באנר קארד

טכנולוגיה

דפוס אופסט ליריעות PVC וקרטון – משמש להדפסות רקע של כרטיסים בצבעי פנטון או פרוצס בתוספת לכה ומערכות יבוש UV

דפוס משי ליריעות PVC וקרטון – משמש להדפסות רקע של כרטיסים בצבעים מטאליים, צבעים ביטחוניים, פנלים לחתימה / כתיבה, וציפויים מיוחדים.

דפוס דיגיטלי ליריעות PVC וקרטון -  משמש להדפסות רקע של כרטיסים, הדפסות מידע משתנה מבסיסי נתונים כולל תמונות פספורט אישיות לכרטיס, ומסרים שיווקים ועיצובים דינאמיים, שילוב הדפסות של צבע ביטחוני כמוטיב סטאטי או דינאמי DATA

ציוד פרסונליזציה ממוחשב מתקדם – צריבת נתונים לכרטיס בכל טכנולוגיה אפשרית דיגיטלית צבעונית, צריבה תרמית, הבלטה EMBOSS כולל הצמדה בחום של רדיד מטאלי לפונט המובלט, הזרקת דיו, DOD, חריטת לייזר, קידוד פס מגנטי, הדפסת כל סוגי הברקוד כולל דו מימד ותלת מימד כולל מערכות בקרה ממוחשבות לבדיקת פס מגנטי, מצלמות בקרה OCR למידע המודפס על הכרטיס

מערכות לכבישה בחום  של יריעות PVC, PET, PC, TESLIN, PE  ליצירת כרטיסים רב שכבתיים איכותיים עם הדפסה רקע המוגנת בין השכבות.

מערכות שטנץ' אוטומטיות לחיתוך כרטיסים על פי תקנים בינלאומיים ISO 8713 ו- ID-1  , מכונות לחיתוך צורני מיוחד של תגי מזוודה, תגי מחזיק מפתחות נתיקים, כרטיסי משולב עם תגים ועוד.

מערכות לגימור כרטיסים – הטבעות חום של לוגו עם רדידים מטאליים, הטבעות חום של הולוגרמות ביטחוניות, פנלים לחתימה ומשטחי גירוד לקוד סודי והגרלות.

גימורים מיוחדים: כרטיס בגימור מט, כרטיסים שקופים, כרטיסים עם מרקם מגע מיוחד ולכה סלקטיבית.

מערכות ממוחשבות להדבקה ממוכנת של כרטיסים באופן דינאמי על גבי גלויות, מכתבים, מנשאים, חוברות, מעטפות רציפות עם או בלי מצ'ינג ניתן להדביק גם כרטיס ארוז עם צרופה בצלופן או מספר כרטיסים לאותו מנשא כולל עיטוף ממוכן למעטפות בכל מידה בשילוב צרופות.

מערכות אריזה ממוכנות של כרטיסים באריזת צלופן BOPP  אישית עם או בלי צרופה או למבצעי 1+1